
L130-3580HA30000B1
Білі світлодіоди білі 3500 K 80-Cri, Luxeon 3030
Опис
Luxeon 3030 HE та Luxeon 3030 він плюс - це висока ефективність, середні пакети електроенергії, побудовані на спадщині лінійки продуктів Luxeon 3030. Вони служать GO - для розчинів для різних застосувань у приміщенні та зовнішніх кріпленнях, які потребують найвищих продуктивності LM/W та μMol/J та тривалий час життя. Luxeon 3030 він і Luxeon 3030 він плюс приймає структуру відро для квадрантів у межах 3 SDCM, що дозволяє 2 SDCM за допомогою Kiting. Futhermore, з останньою технологією нічного пейзажу, Luxeon 3030 He Plus забезпечив революційні екологічні послуги, що займаються зовнішніми людьми з синім вмістом нижче 2%.
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Розпусні |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 3030 |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 3500 K |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 |
| Кут перегляду: | 110 град |
| Якщо - струм вперед: | 65 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 3 V |
| Рейтинг потужності: | 195 МВт |
| Довжина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 0,66 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Колір об'єктива: | Тонований |
| Розміри об'єктива: | 2,6 мм х 2,6 мм |
| Форма об'єктива: | Квадратний |
| Прозорість об'єктива: | Розсіяний |
| Серія: | Luxeon 3030 він плюс |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | Розпусні |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| Кількість заводських упаковки: | 5000 |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Розкіш |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
Популярні Мітки: L130-3580HA30000B1, Китай L130-3580HA30000B1 Виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







