
L2C4-3090-M03E0900
Білі світлодіоди White 3000 K 90-CRI, LUXEON CX Plus CoB
Опис
LUXEON CX Plus CoB має шість продуктів, що охоплюють пакети світлового потоку від 500 до 7000 люменів у стандартній площі. Завдяки найкращій у галузі термічній стійкості та міцному матеріалу підкладки LUXEON CX Plus CoB забезпечує холодніші та ефективніші світильники. LUXEON CX Plus CoB використовує існуючу екосистему для швидкого й негайного проектування-при збереженні існуючої оптики, затискачів і документації.
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Lumileds |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Обмеження доставки: |
Mouser не продає цей продукт у вашому регіоні. |
| RoHS: | Подробиці |
| продукт: | Білі світлодіоди CoB |
| Стиль монтажу: | SMD/SMT |
| Пакет/корпус: | 0606 (1616 метричних) |
| Колір підсвічування: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/Колірна температура: | 3000 K |
| Світловий потік/променевий потік: | 1309 лм |
| Індекс передачі кольору - CRI: | 90 |
| Кут огляду: | 115 град |
| Якщо - прямий поточний: | 350 мА |
| Vf - Пряма напруга: | 35 V |
| Довжина: | 15,85 мм |
| Ширина: | 15,85 мм |
| Висота: | 1,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Колір лінз: | Тонований |
| Прозорість об'єктива: | Розсіяний |
| Серія: | LUXEON CX Plus CoB |
| Упаковка: | трубка |
| Бренд: | Lumileds |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| Заводська упаковка Кількість: | 100 |
| Підкатегорія: | світлодіоди |
| Торгова назва: | LUXEON |
| тип: | Світлодіоди високої потужності |
Популярні Мітки: l2c4-3090-m03e0900, Китай l2c4-3090-m03e0900 виробники, постачальники, фабрика
Пара:L1C1-GRN1000000000
Наступний:L2C5-SPP11208E1500
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







