
L150-3590502400000
Білі світлодіоди білі 3500 K 90-Cri, Luxeon 5050
Опис
Luxeon Sunplus 5050 - це надійні світлодіоди з високою потужністю, використовуючи пакет поверхневих кріплень на 5050 з невеликою легкою, що випромінює поверхню (LES). Luxeon SunPlus 5050 забезпечує топ - Оцінений продуктивність μMol/J та PPF (мкмоль/с) та тривалий час життя з CCTS від 2200K до 6500K та CRIS 70, 80 та 90. Він пропонує гарячу - кольору, орієнтовану на те, щоб забезпечити, щоб вони знаходяться в межах кольорів у умовах застосування 85.
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Розпусні |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Садівництво садівництва |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 2020 (5050 метрики) |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 3500 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 510 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 90 |
| Кут перегляду: | 116 град |
| Якщо - струм вперед: | 160 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 24 V |
| Рейтинг потужності: | 3.8 W |
| Довжина: | 5 мм |
| Ширина: | 5 мм |
| Висота: | 0,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Колір об'єктива: | Тонований |
| Розміри об'єктива: | 4,56 мм |
| Форма об'єктива: | Круглий |
| Прозорість об'єктива: | Розсіяний |
| Серія: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | Розпусні |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| Кількість заводських упаковки: | 1000 |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Розкіш |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
| Одиниця вага: | 0,016491 унції |
Популярні Мітки: L150-3590502400000, Китай L150-3590502400000 Виробники, Постачальники, Фабрика
Пара:L1HX-40802000000
Наступний:L130-3580HA30000B1
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







