
Gw jdsts2.em - H6H8-XX53-1-B-2
ΦV=36.0 ... 40.5 LM, 5000 K (якщо=65 Ma)
Опис
DURIS ® E 5 GW JDSTS2.EM Plus (Gen 2)
Введення нового покоління - 2 DURIS® E 5, що поєднує більш високу ефективність та більш високий потік у компактній галузі - сумісній формі форм (5,6 мм х 3,0 мм). Повністю сумісна з нашим поколінням - 1 пристроєм для зручності повторного розміщення та оновлення. Ідеально підходить для різних гомогієтних застосувань для освітлення, таких як трубки та інші внутрішні програми, такі як світлодіодні світильники та офісні вбудовані світильники.
Заявки
- Внутрішнє освітлення
Особливості
- Пакет: білий пакет SMT, кольорова розсіяна силіконова смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2700k - 6500 k
- Cri: 80 (хв.), 85 (тип.), R9: 0 (хв.)
- ESD: 5 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Світлий потік: Тип . 37 LM @ 4000K
- Світла ефективність: тип . 208 lm/w @ 4000k
|
Тип |
Кольорова температура |
Світлий потік 1, якщо=65 ma φv |
| Gw jdsts2.em - H3H7-A838-1-B-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW jdsts2.em - H3H7-XX58-1-B-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H4H7-A737-1-B-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H4H7-XX57-1-B-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-A636-1-B-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-XX56-1-B-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A535-1-B-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-XX55-1-B-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-A333-1-B-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-XX53-1-B-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A232-1-B-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-XX52-1-B-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-A131-1-B-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-XX51-1-B-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Пакет / Корпус: | 5630 |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 5000 K |
| Світла інтенсивність: | 11.4 CD |
| Світлий потік/променистий потік: | 34,5 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 |
| Кут огляду: | 120 град |
| Рейтинг потужності: | 180 МВт |
| Довжина: | 5,6 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 0,6 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 100 C |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Тип: | MID - Світлодіоди живлення |
| Частина № псевдонімів: | Q65112A8972 |
Популярні Мітки: GW JDSTS2.EM - H6H8 - XX53-1-B-2, China GW JDST2.EM-H6H8-XX53-1-B-2 Виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







