
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+40 AW-1
Multi - кольорові світлодіоди RGBW (4000 K)
Опис
DURIS ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Цей пристрій 5050 RGBW-це перший кольоровий пакет 4 - in-1 для загальних програм освітлення від AMS Osram. У ньому є продуктивність, сумісна з галузями та форм-фактор та обіцяє видатну надійність для клієнтів. Кожна мікросхема індивідуально контролюється, щоб увімкнути кольорові варіанти високої налаштування разом із жорсткою довжиною хвилі та кольором для чудової однорідності.
Заявки
- навколишнє освітлення
- розваги
- Автоматизація будинку та будівлі
- Внутрішнє освітлення
- зовнішнє та промислове освітлення
- робототехніка
Особливості
- Пакет: Multi - світлодіод
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 3000k - 5700 k
- Cri: 82 (хв.)
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Індустрія
- Світла інтенсивність: тип . 15000 mcd @ 3000k
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Multi - кольорові світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | RGBW світлодіоди |
| Пакет / Корпус: | 2020 (5050 метрик) |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 630 нм, 575 нм, 480 нм |
| Світлий потік/променистий потік: | 38,9 ЛМ |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 100 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Рейтинг потужності: | 210 МВт, 300 МВт, 310 МВт, 290 МВт |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Висота: | 11 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Світла інтенсивність: | 13 CD |
| Максимальна робоча температура: | + 85 C |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Волога чутлива: | Так |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Тип продукту: | Multi - кольорові світлодіоди |
| Серія: | GW J9LHS2.4m |
| 1000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Дюрис |
| Тип: | Світлодіоди з низькою потужністю |
| Ширина: | 50 мм |
| Частина № псевдонімів: | Q65113A4657 |
Популярні Мітки: gw j9lhs2.4m - c0c 7-2+35+13+40 aw - 1, China Gw J9lhs2.4m-c0c 7-2+35+13+40 Виробники AW-1, постачальники, заводські
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







