
GW CSSRM3.CM - MFN3-XX51-1
ΦV=270 ... 310 LM, 6500 K (якщо=700 Ma)
Опис
OSLON® Square GW CSSRM3.CM П'яте покоління квадрата Олона з підвищеною продуктивністю. Більшість компактних високих - живлення світлодіод з добре відомою надзвичайною надійністю, високою надійністю, тривалим терміном життя та низьким тепловим опором.
Заявки
- розваги
- Внутрішнє освітлення
- Медичне освітлення
- зовнішнє та промислове освітлення
Особливості
- Пакет: Керамічний пакет SMD з силіконовим об'єктивом
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- Клас надійність корозії: 3b
- кольорова температура: 5000K - 6500 k
- Cri: 90 (хв.), 92 (тип.), R9: 50 (хв.)
- ESD: 8 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- tlci: 98 (тип.), R9: 80 (хв.) @ 5700 K
- Світлий потік: тип . 288 LM @ 5700 K, 85 градусів
- Світла ефективність: тип . 146 LM @ 5700 K, 85 градусів
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Колір освітлення: | Нейтральний білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 6500 K |
| Світла інтенсивність: | 85,8 CD |
| Світлий потік/променистий потік: | 265 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 90 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 700 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 2.81 V |
| Рейтинг потужності: | 2 W |
| Довжина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 2,02 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 125 C |
| Серія: | GW CSSRM3.CM |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| 600 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Олон |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
| Частина № псевдонімів: | Q65113A3898 |
Популярні Мітки: GW CSSRM3.CM - MFN3 - XX51-1, Китай GW CSSRM3.CM-MFN3-XX51-1 Виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







