
GW CS8PM1.pm - lrlt - A535-1
ΦV=130 ... 164 LM, 4000 K (якщо=350 Ma)
Опис
OSLON® SSL 80 GW CS8PM1.pm більш висока продуктивність. Нижчий тепловий опір. Розширений діапазон умов водіння. Цей світлодіод нового покоління Oslon SSL пропонує попередньо наявну схему випромінювання, що робить його ідеальним вибором для застосувань для освітлення.
Заявки
- розваги
- Внутрішнє освітлення
- зовнішнє та промислове освітлення
Особливості
- Пакет: Керамічний пакет SMT з силіконовим об'єктивом
- Тип. Радіація: 80 градусів
- кольорова температура: 3000k - 6500 k
- Cri: 70 (хв.), 72 (тип.), R9: -40 (хв.)
- Підтримка просвіту: Результати тестування відповідно до IESNA LM-80 Доступні
- ESD: 8 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Світлий потік: Тип . 155 LM @ 5000 K, 85 градусів
- Світла ефективність: тип . 155 lm/w @ 5000 k, 85 градусів
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | SMD-2 |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 3000 K |
| Світла інтенсивність: | 82 CD |
| Світлий потік/променистий потік: | 155 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 70 |
| Кут перегляду: | 80 град |
| Якщо - струм вперед: | 350 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 2.85 V |
| Рейтинг потужності: | 1 W |
| Довжина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 2,21 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 125 C |
| Форма об'єктива: | Купол |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Серія: | GW CS8PM1.pm |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Упаковка: | Мишник |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Розмір світлодіода: | 3,1 мм х 3,1 мм х 2,35 мм |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| 600 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Олон |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
| Частина № псевдонімів: | Q65111A7343 |
| Одиниця вага: | 0,000882 унції |
Популярні Мітки: GW CS8PM1.pm - lrlt - A535 - 1, China GW CS8PM1.pm - Lrlt-A535-1 Виробники, Постачальники, Фактор
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







