
GB PSLM31.13-ETFR-56-1
Один кольорові світлодіоди Blue Duris S 5
Опис
GB PSLM31.13 DURIS® S 5 Compact, MID - Power Duris® S 5 LED з стандартним пакетом 3030 галузі, що постачається з високою ефективністю, якістю кольорів та тривалим терміном життя. Ідеальний вибір для загального освітлення в приміщенні.
Заявки
- Архітектура
- Архітектура / садове освітлення (світлодіод та лазер)
- Медична освітлення
- освітлення настрою
- фототерапія
Особливості:
- Пакет: Білий пакет SMT, безбарвна прозора смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- Підтримка просвіту: Результати тестування відповідно до IESNA LM-80 Доступні
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Світлий потік: Тип
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Одиничні світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Сині світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 1212 (3030 метрики) |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 470 нм |
| Колір освітлення: | Блакитний |
| Світлий потік/променистий потік: | 10,3 ЛМ |
| Якщо - струм вперед: | 100 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.85 V |
| Рейтинг потужності: | 290 МВт |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Розміри об'єктива: | 2,55 мм х 2,55 мм |
| Форма об'єктива: | Квадратний |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Серія: | GB PSLM31.13 |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Висота: | 0,6 мм |
| Довжина: | 3 мм |
| Світла інтенсивність: | 3,4 CD |
| Максимальна робоча температура: | + 100 C |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Одиничні світлодіоди |
| 4500 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Дюрис |
| Тип: | Одиничні світлодіоди |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Ширина: | 3 мм |
| Частина № псевдонімів: | Q65112A6861 |
Популярні Мітки: GB PSLM31.13-ETFR-56-1, Китай GB PSLM31.13-ETFR-56-1, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







