
Опис
GD CSSPM1.14 OSLON® SSL 120 Новий, більш високий показник сімейства Oslon SSL з добре відомою великою надійністю, високою надійністю, тривалою тривалою, низькою термічною стійкістю. Ідеально звертається до додатків, що вимагають високої ефективності та тривалої вимоги до життя.
Заявки
- Архітектура
- освітлення садівництва
Особливості
- Пакет: Керамічний пакет SMT з силіконовим об'єктивом
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- Клас надійність корозії: 3b
- ESD: 8 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Radiant Flux: typ . 739 mw
- Ефективність променисті: тип . 74 %
- фотосинтетичний фотон потік: тип . 2.78 мкмоль/с
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Одиничні світлодіоди |
| Продукт: | Сині світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 1212 (3030 метрики) |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 455 нм |
| Колір освітлення: | Блакитний |
| Світлий потік/променистий потік: | 23,4 ЛМ |
| Якщо - струм вперед: | 350 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.85 V |
| Рейтинг потужності: | 1 W |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Розміри об'єктива: | 2,15 мм |
| Форма об'єктива: | Купол |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Серія: | GD CSSPM1.14 |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Висота: | 2,21 мм |
| Довжина: | 3 мм |
| Світла інтенсивність: | 7.18 CD |
| Максимальна робоча температура: | + 125 C |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Одиничні світлодіоди |
| 600 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Олон |
| Тип: | Одиничні світлодіоди |
| Кут огляду: | 120 град |
| Ширина: | 3 мм |
| Частина № псевдонімів: | Q65113A1190 |
Популярні Мітки: GD CSSPM1.14 - vjvk - W4-1, China GD CSSPM1.14-VJVK-W4-1 Виробники, постачальники, заводські
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







