
Gw jtlps3.em - jnkl - xx39-1
ΦV=60 ... 72 LM, MountingMethode: SDCM 3, 2400 K (якщо=150 MA)
Опис
DURIS® E 2835 GW JTLPS3.em DURIS® E 2835 Flex пропонує повний діапазон CCT від 1800 К до 6500 к, з широким кутом променя та компактним форматом (2,8 мм х 3,5 мм). Це є ключовим для регульованих та однорідних застосувань для освітлення, де Flex DURIS® E 2835 найкраще встановлений для вигнутих кріплення, такого як круглий стельовий світло. DURIS® E 2835 ніколи не вразить свою продуктивність на системному рівні.
Заявки
- Внутрішнє освітлення
Особливості
- Пакет: Білий пакет SMT, кольорова розсіяна силіконова смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 1800k - 6500 k
- Cri: 80 (хв.), 82 (тип.)
- Підтримка просвіту: Результати тестування відповідно до IESNA LM-80 Доступні
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Світлий потік: тип . 74 LM @ 4000 K
- Світла ефективність: тип . 167 lm/w @ 4000 k
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Колір освітлення: | Білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 2400 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 60 lm |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 150 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 2.96 V |
| Довжина: | 3,25 мм |
| Ширина: | 2,7 мм |
| Висота: | 0,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 100 C |
| Форма об'єктива: | Прямокутник |
| Прозорість об'єктива: | Розсіяний |
| Серія: | Gw jtlps3.em |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Конфігурація: | Поодинокий |
| Волога чутлива: | Так |
| 100000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Дюрис |
| Частина № псевдонімів: | Q65113A9019 |
Популярні Мітки: GW jtlps3.em - jnkl - xx39 - 1, China gw jtlps3.em - jnkl-xx39-1 Виробники, Постачальники, Фактор
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







