
MSP-1000-24
Перемикання живлення 1008 Вт 24V 42A Медичний ПС
Опис
Середня колодязь MSP - 100/200/300/450/600/1000 Серія Одиничні матеріальні джерела живлення високі - Постачання живлення, що пропонують короткі схеми, перевантаження, над - напругою та над - захистом температури. З особливостями високої ефективності, низький струм витоку (менше або дорівнює 450 мкА), низьке споживання енергії без навантаження (<0.5W), 1U low profile (38mm), and 5-year warranty, MSP- series comply with international medical safety regulations (MOOP level), and EMI Class B level. MEAN WELL MSPx Single Output Medical Power Supplies can fulfill the high-quality demands of medical applications and are good power solutions for medical measurement equipment and non-patient contact medical applications.
Особливості
- Універсальний вхід змінного струму
- Побудований - в активній функції PFC
- Висока ефективність до 90%
- Охолодження вільним повітряним конвекцією
- Немає споживання енергії навантаження
- Побудований - в константі обмежуючої схеми
- 1U Низький профіль
- Затверджена медична безпека (рівень MOOP)
- Побудований - у вентиляторі охолодження на -}}} Вимкнено управління (лише MSP-300 і 600)
- Побудований - в DC OK Signal (лише MSP-300 і 600)
- Побудований - у віддаленому -
- 5 -річна гарантія
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Добре |
| Категорія продукту: | Перемикання джерел живлення |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Перемикання запасів |
| Вихідна напруга - канал 1: | 24 В постійного струму |
| Кількість результатів: | 1 вихід |
| Вихідна потужність: | 1,008 кВт |
| Відкритий кадр/доданий: | Закритий |
| Вхідна напруга: | 90 VAC до 264 VAC, 127 В постійного струму до 370 В постійного струму |
| Виводний струм - канал 1: | 42 A |
| Промисловість: | Медичний |
| Стиль кріплення: | Шасі |
| Довжина: | 218 мм (8,583 дюйма) |
| Ширина: | 105 мм (4,134 дюйма) |
| Висота: | 63,5 мм (2,5 дюйма) |
| Серія: | MSP-1000 |
| Схвалення: | ANSI/AAMI ES60601-1, EN55032, IEC60601-1 |
| Бренд: | Добре |
| Відповідність: | ANSI/AAMI ES60601-1, EN55032, IEC60601-1 |
| Ефективність: | 93 % |
| Вхідна частота: | 47 Гц до 63 Гц |
| Ізоляційна напруга: | 4 KVRMS |
| Регулювання навантаження: | Регульований |
| Максимальна робоча температура: | + 70 C |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Діапазон робочої температури: | - 40 C до + 70 C |
| Тип продукту: | Перемикання джерел живлення |
| Кількість заводських упаковки: | 8 |
| Підкатегорія: | Живлення |
| Тип: | AC - перетворювач постійного струму |
| Частина № псевдонімів: | LMF1000-20B24 |
| Одиниця вага: | 3,373 фунта |
Популярні Мітки: MSP-1000-24, Китай MSP-1000-24 Виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







