
Lrs -350-48
Перемикання живлення 350,4 Вт 48В 7.3A 115VAC або 230VAC
Опис
Середній добре LRS -350 350 W AC\/DC Одиничний вихідний живлення-це єдиний вихідний джерело живлення з 30 мм з низькою конструкцією профілю. Прийняття вкладу 115 ВЗмінаабо 230 ВЗміна(Виберіть за комутатором), вся серія забезпечує лінію вихідної напруги 3,3 В, 4,2 В, 5 В, 12 В, 15 В, 24 В, 36 В та 48 В. LRS {{1 0}} Особливості високої ефективності до 87,5%. Вбудований вентилятор довгого життя дозволяє LRS -350 працювати від -30 ступеня до +70 ступеня з повним навантаженням. Дотримуючись надзвичайно низького споживання електроенергії без навантаження (менше 0,75 Вт), LRS -350 дозволяє кінцевій системі легко задовольнити всесвітню потребу в енергії. Середній добре LRS -350 має повні функції захисту та 5G здатність антивібрації.
Особливості
- Діапазон введення змінного струму Вибір за допомогою комутатора
- Витримує 300 ВЗмінавведення сплеску протягом 5 секунд
- Захист
- Коротке замикання
- Перевантаження
- Перенапруга
- Надмірна температура
- Примусове охолодження повітря вбудованим вентилятором постійного струму
- Вбудований вентилятор охолодження вентилятор
- 1U Низький профіль
- Витримує тест на вібрацію 5G
- Споживання електроенергії без навантаження<0.75W
- Висока робоча температура до +70 ступеня
- Висока ефективність, тривалий термін експлуатації та висока надійність
- 3- гарантія року
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Добре |
| Категорія продукту: | Перемикання джерел живлення |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Перемикання запасів |
| Вихідна напруга-канал 1: | 48 VDC |
| Кількість результатів: | 1 вихід |
| Вихідна потужність: | 350.4 W |
| Відкритий кадр\/доданий: | Закритий |
| Вхідна напруга: | 90 VAC до 132 Ваку, 180 Вак |
| Виведення струму-каналу 1: | 7.3 A |
| Промисловість: | Промисловий |
| Стиль кріплення: | Шасі |
| Довжина: | 215 мм (8,465 дюйма) |
| Ширина: | 115 мм (4,528 дюйма) |
| Висота: | 30 мм (1,181 дюйма) |
| Серія: | Lrs -350 |
| Схвалення: | Ul 60950-1 |
| Бренд: | Добре |
| Відповідність: | Ul 60950-1 |
| Вхідна частота: | 47 Гц до 63 Гц |
| Ізоляційна напруга: | 3 КВ |
| Регулювання навантаження: | Регульований |
| Тип продукту: | Перемикання джерел живлення |
| Кількість заводських упаковки: | 30 |
| Підкатегорія: | Живлення |
| Частина № псевдонімів: | LM 350-10 B48 LM 350-20 B48R2 LM 350-22 B36R2 |
| Одиниця вага: | 1,676 фунтів |
Популярні Мітки: LRS -350-48, Китай LRS -350-48 Виробники, Постачальники, Фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







