
Опис
Середній добре LRS - 100 Одиничних джерел живлення комутації-100 Вт, укладені - Постачання живлення з 30-мм низькопрофільною конструкцією. З повним 85 ВЗмінадо 264 ВЗмінаДіапазон введення, LRS - 100 джерел живлення забезпечують вихідну лінію напруги 3,3 В, 5 В, 12 В, 15 В, 24 В, 36 В та 48 В. На додаток до високої ефективності до 91%, випадок металевої сітки підвищує розсіювання тепла в діапазоні робочої температури від -30 градусів до +70 градусів під конвекцією повітря без вентилятора. Дотримуючи низьке споживання електроенергії (менше 0,3 Вт), кінцева система відповідає потребам енергії у всьому світі.
Особливості
- Універсальний вхід змінного струму/повний діапазон
- Витримує 300 ВЗмінасплеск введення на 5 с
- Захист
- Коротке замикання
- Перевантаження
- Перенапруга
- Охолодження вільним повітряним конвекцією
- Мініатюрний розмір та низький профіль
- Відповідність IEC/EN 60335-1 (PD3) та IEC/EN61558-1, -2-16 для побутових приладів
- Експлуатація висоти до 5000 метрів
- Витримує тест на вібрацію 5G
- Світлодіодний індикатор для живлення
- Ні -<0.3W
- 100% спалення повного навантаження - в тесті
- Висока робоча температура до +70 ступеня
- Висока ефективність, тривалий термін експлуатації та висока надійність
- 3-річна гарантія
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Добре |
| Категорія продукту: | Перемикання джерел живлення |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Перемикання запасів |
| Вихідна напруга - Канал 1: | 48 VDC |
| Кількість результатів: | 1 вихід |
| Вихідна потужність: | 110.4 W |
| Відкритий кадр/доданий: | Закритий |
| Вхідна напруга: | 85 VAC до 264 VAC, 120 В постійного струму до 373 В постійного струму |
| Виводний струм - канал 1: | 2.3 A |
| Промисловість: | Промисловий |
| Стиль кріплення: | Панель |
| Довжина: | 129 мм (5,079 дюйма) |
| Ширина: | 97 мм (3,819 дюйма) |
| Висота: | 30 мм (1,181 дюйма) |
| Серія: | LRS-100 |
| Бренд: | Добре |
| Вхідна частота: | 47 Гц до 63 Гц |
| Упаковка: | Маса |
| Тип продукту: | Перемикання джерел живлення |
| Кількість заводських упаковки: | 40 |
| Підкатегорія: | Живлення |
| Частина № псевдонімів: | LM100-20B48 LM100-23B48R2 |
| Одиниця вага: | 12 унцій |
Популярні Мітки: LRS-100-48, Китай LRS-100-48 Виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







