
Ly A676-Q2T1-26
Один кольорові світлодіоди жовті, 587nm 630mlm, 20mA
Опис
Заявки
- навколишнє освітлення
- Статична сигналізація
Особливості
- Пакет: Білий пакет SMT, безбарвна прозора смола
- Технологія чіпу: Ingaalp
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- колір: λdom=587 nm (● жовтий)
- Клас надійність корозії: 3b
- Кваліфікація: План тесту на кваліфікацію продукту заснований на вказівках AEC - Q101 - rev-c, кваліфікація стресових тестів для дискретних напівпровідників.
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Одиничні світлодіоди |
| Обмеження доставки: |
Наразі Mouser не продає цей товар у вашому регіоні. |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Жовті світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 1715 (4238 метрики) |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 587 нм |
| Колір освітлення: | Жовтий |
| Світлий потік/променистий потік: | 630 м LM |
| Якщо - струм вперед: | 20 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2 V |
| Рейтинг потужності: | 80 МВт |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Розміри об'єктива: | 2,4 мм |
| Форма об'єктива: | Круглий |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Серія: | Відкладений |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Упаковка: | Мишник |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Висота: | 4,2 мм |
| Довжина: | 4,2 мм |
| Максимальна робоча температура: | + 100 C |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Одиничні світлодіоди |
| Кількість заводських упаковки: | 2000 |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Тип: | Одиничні світлодіоди |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Ширина: | 3,8 мм |
| Частина № псевдонімів: | LY A676-Q2T1-26-Z Q65110A2264 |
| Одиниця вага: | 0,002363 унції |
Популярні Мітки: LY A676-Q2T1-26, China Ly A676-Q2T1-26 Виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







