
LSG T676-P7Q 7-1+ N7P7-24
Multi - кольорові світлодіоди червоний/зелений 633/570nm
Опис
Multi Topled® LSG T676 Два світлодіоди чіпів для індикаторів, які дозволяють відображати червоний, зелений та жовтий за допомогою кольорового змішування
Заявки
- Контроль доступу та безпека
- Прилади та інструменти
- Фабрична автоматизація
- Автоматизація будинку та будівлі
- Обробка матеріалів
- Проекція та дисплей
- робототехніка
- Статична сигналізація
Особливості
- Пакет: Білий пакет PLCC-4, безбарвна прозора смола
- Технологія мікросхеми: Об'ємний випромінювач (Ingaalp)
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- колір: λdom=630 nm (● супер червоний); λdom=570 nm (● зелений)
- Оптична ефективність: 7 lm/w; 5 лм/ш
- Клас надійність корозії: 3b
- Кваліфікація: AEC - Q102 Кваліфіковано
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Multi - кольорові світлодіоди |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Bi - кольорові світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | PLCC-4 |
| Колір освітлення: | Червоний, зелений |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 633 нм, 570 нм |
| Кут огляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 30 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2 V |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Розміри об'єктива: | 2,4 мм |
| Форма об'єктива: | Круглий |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Висота: | 2,1 мм |
| Довжина: | 3,4 мм |
| Світла інтенсивність: | 140 MCD, 90 MCD |
| Максимальна робоча температура: | + 100 C |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Волога чутлива: | Так |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Упаковка: | Мишник |
| Тип продукту: | Multi - кольорові світлодіоди |
| Серія: | LSG T676 |
| Кількість заводських упаковки: | 2000 |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Обпущений |
| Тип: | Multi - кольорові світлодіоди |
| Ширина: | 3 мм |
| Частина № псевдонімів: | Q65110A4186 |
| Одиниця вага: | 0,002610 унцій |
Популярні Мітки: LSG T676-P7Q 7-1+ N7P7-24, China LSG T676-P7Q 7-1+ Виробники N7P7-24, постачальники, заводські
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







