
GW QSLMS1.SM - H7H9-XX31-1
ΦV=37.5 ... 42.0 LM, MountingMethode: SDCM 3, 6500 K (якщо=65 Ma)
Опис
OSCONIQ® S 3030 GW QSLMS1.SM OSCONIQ® S 3030 - це пакет з високою ефективністю для внутрішніх професійних додатків. Він використовує технологію Sapphire Flip Chip та спеціальну технологію фосфору, щоб досягти навіть більшої продуктивності, ніж раніше. Він пропонує чудову надійність і поставляється у стандартному форматі форми, щоб дозволити падіння - в замінах.
Заявки
- Внутрішнє освітлення
Особливості
- Пакет: Білий пакет SMT
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2700k - 6500 k
- Cri: 80 (хв.), 82 (тип.), R9: 0 (хв.)
- ESD: 8 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Світлий потік: тип . 41.4 LM @ 4000 K
- Світла ефективність: тип . 235 lm/w @ 4000 k
- Додаток: підходить для загального освітлення
- Стабільне глибоке затемнення при низькому русі струму від 1 мА
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Колір освітлення: | Білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 6500 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 37,5 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 65 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.71 V |
| Довжина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 0,75 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Розміри об'єктива: | 2,65 мм х 2,65 мм |
| Форма об'єктива: | Квадратний |
| Серія: | Gw qslms1.sm |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Конфігурація: | Поодинокий |
| Волога чутлива: | Так |
| 4000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Осконік |
| Частина № псевдонімів: | Q65113A9602 |
Популярні Мітки: GW QSLMS1.SM - H7H9 - XX31-1, China GW QSLMS1.SM-H7H9-XX31-1 Виробники, постачальники, завод
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







