
GW PUSRA2.HW - S6T2-M2-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.50 μMol/s (якщо=700 ma)
Опис
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW НОВОГО НОВОГО ОНОВЛЕНОГО ВИСОКОГО - Потужність веде з нашою останньою технологією чіпів AMS Osram та новим поколінням оптимізованих об'єктивів, що забезпечує провідну продуктивність галузі, чудова стійкість та тривалий час. З високою ефективністю червоних, доступних у три довжині хвилі, сім'я пропонує п'ять кольорів для зручності дизайну та високу гнучкість для всіх ваших потреб у спектрі садівництва.
Заявки
- Сільське господарство та садівництво
- розваги
- Внутрішнє освітлення
- зовнішнє та промислове освітлення
Особливості
- Пакет: SMD епоксидний пакет із силіконовим об'єктивом
- ESD: 8 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Тип. Радіація: 120 градусів
- Radiant Flux ( @ 700MA): Тип
- Ефективність променики ( @ 700mA): Тип . 59.0% @ 85 градусів (M3 bin)
- Photon Flux ( @ 700MA): Тип . 5.15 μMol/s @ 85 градусів (M3 BIN)
- Ефективність потоку фотона ( @ 700MA): тип . 2.60 μMol/j @ 85 градусів (M3 bin)
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Колір освітлення: | Білий |
| Світлий потік/променистий потік: | 1089 МВт |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 700 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.83 V |
| Рейтинг потужності: | 2 W |
| Довжина: | 3,7 мм |
| Ширина: | 3,7 мм |
| Висота: | 2,37 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 125 C |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Розміри об'єктива: | 3,7 мм х 1,62 мм |
| Форма об'єктива: | Купол |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Серія: | P3737 |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Волога чутлива: | Так |
| 3000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Осксонік |
| Тип: | Світлодіод |
| Частина № псевдонімів: | Q65115A0346 |
Популярні Мітки: GW PUSRA2.HW - S6T2 - M2-1, China GW PUSRA2.HW-S6T2-M2-1 Виробники, постачальники, заводські
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







