
GW P9LR38.pm - M3M8-XX56-1
ΦV=200.0 ... 260.0 LM, 3500 K (якщо=45 Ma)
Опис
DURIS® S 5050 GW P9LR38.pm Останнє покоління LEDS DURIS® S 5050 пропонує вражаючу ефективність ефективності в поєднанні з досягненням терміну експлуатації DLC Premium. Цей пакет 5050 LeadFrame пропонує клієнтам ідеальне рішення для високої ефективності та компактних дизайнів світильників для професійного освітлення на відкритому повітрі; Високі - затоки, вуличні ліхтарі, вогні площі, вогні повені.
Заявки
- Внутрішнє освітлення
- зовнішнє та промислове освітлення
Особливості
- Пакет: Білий пакет SMT, кольорова розсіяна силіконова смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2200k - 6500 k
- Cri: 70 (хв.), 72 (тип.), R9: -50 (хв.)
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Світлий потік: Тип . 219 LM @ 4000 K @ 25 градусів
- Світла ефективність: Тип
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Колір освітлення: | Білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 3500 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 200 лм |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 70 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 45 мА |
| VF - Напруга вперед: | 22 V |
| Довжина: | 5 мм |
| Ширина: | 5 мм |
| Висота: | 0,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Розміри об'єктива: | 4,55 мм х 4,55 мм |
| Форма об'єктива: | Квадратний |
| Серія: | Duris S5050 |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Волога чутлива: | Так |
| 2000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Дюрис |
| Частина № псевдонімів: | Q65115A0132 |
Популярні Мітки: GW P9LR38.pm - M3M8 - XX56-1, China GW P9LR38.PM-M3M8-XX56-1 Виробники, постачальники, заводські
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







