
Опис
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.SM PRE - Світлодіодна версія 2835 зі стандартним 2835 слідом забезпечує конкурентоспроможне значення в рівні додатків та системи. DURIS E2835 CRI80 забезпечує чудову ефективність, що підвищує економію енергії в застосуванні освітлення, що важливо для підтримки регулювання енергоефективності.
Заявки
- Внутрішнє освітлення
Особливості
- Пакет: Білий пакет SMT, кольорова розсіяна силіконова смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2700k - 6500 k
- Cri: 80 (хв.), 82 (тип.), R9: 0 (хв.)
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Світлий потік: тип . 39.4 lm @ 4000k
- Світла ефективність: тип . 224 lm/w @ 4000 k
- Стабільний VF глибокий затемнення при низькому струмі руху від 1 мА
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | SMD-2 |
| Колір освітлення: | Крутий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 6500 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 43,5 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 Cri |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 65 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 2.17 V |
| Довжина: | 3,34 мм |
| Ширина: | 2,84 мм |
| Висота: | 0,66 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Форма об'єктива: | Прямокутний |
| Прозорість об'єктива: | Розсіяний |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Конфігурація: | Поодинокий |
| Волога чутлива: | Так |
| 10000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Частина № псевдонімів: | Q65113A7746 |
Популярні Мітки: GW JTLPS1.SM - H7HV - xx51 - 1 - g, China GW JTLPS1.SM-H7HV-XX51-1-G Виробники, Постачальники, ФАКТОРІЯ
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







