
Опис
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.KM PRE - Світлодіодна версія 2835 зі стандартним 2835 слідом забезпечує конкурентне значення в рівні додатків та систем. DURIS® E 2835 CRI90 забезпечує хорошу ефективність та закриття розриву до CRI80. Це важливо для підтримки регулювання енергоефективності, одночасно мають хорошу якість світла.
Заявки
- Внутрішнє освітлення
Особливості
- Пакет: Білий пакет SMT, кольорова розсіяна силіконова смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2700k - 6500 k
- Cri: 90 (хв.), 92 (тип.), R9: 50 (хв.)
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Світлий потік: тип . 36.8 LM @ 4000 K
- Світла ефективність: тип . 207 lm/w @ 4000 k
- Стабільний VF глибокий затемнення при низькому струмі руху від 1 мА
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | SMD-2 |
| Колір освітлення: | Крутий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 6500 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 40,5 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 90 Cri |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 65 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.73 V |
| Довжина: | 3,2 мм |
| Ширина: | 2,77 мм |
| Висота: | 0,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Форма об'єктива: | Прямокутний |
| Прозорість об'єктива: | Розсіяний |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Конфігурація: | Поодинокий |
| Волога чутлива: | Так |
| 10000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Частина № псевдонімів: | Q65113A7074 |
Популярні Мітки: GW JTLPS1.KM - H5H8 - XX51-1-G, China GW JTLPS1.KM-H5H8-XX51-1-G Виробники, Постачальники, Фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







