
Gw jdsts2.em - H6H8-A333-1-2
ΦV=36.0 ... 40.5 LM, 5000 K (якщо=65 Ma)
Опис
DURIS ® E 5 GW JDSTS2.EM Standard (Gen 2)
Введення нового покоління - 2 DURIS® E 5, що поєднує більш високу ефективність та більш високий потік у компактному формуваному форматі (5,6 мм х 3,0 мм). Повністю сумісний з нашим пристроєм-1 пристроєм для зручності заміни та оновлення. Ідеально підходить для різних однорідних застосувань для освітлення, таких як трубки та інші приміщення в приміщенні, такі як пухирці та вбудовані офісні світильники.
Заявки
- Внутрішнє освітлення
Особливості
- Пакет: білий пакет SMT, кольорова розсіяна силіконова смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2700k - 6500 k
- Cri: 80 (хв.), 85 (тип.), R9: 0 (хв.)
- ESD: 5 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Світлий потік: Тип . 36 LM @ 4000K
- Світла ефективність: тип . 204 lm/w @ 4000k
|
Тип |
Кольорова температура |
Світлий потік 1, якщо=65 ma φv |
| Gw jdsts2.em - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H7-XX56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-XX51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 5000 K |
| Світла інтенсивність: | 11.4 CD |
| Світлий потік/променистий потік: | 34,5 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 65 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 2.75 V |
| Рейтинг потужності: | 180 МВт |
| Довжина: | 5,6 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 0,6 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 100 C |
| Серія: | Gw jdsts2.em |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| 10000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Дюрис |
| Тип: | Світлодіоди з низькою потужністю |
| Частина № псевдонімів: | Q65112A8875 |
Популярні Мітки: GW JDSTS2.EM - H6H8 - A333-1-2, China GW JDSTS2.EM-H6H8-A333-1-2 Виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







