
Gw jclps2.em - H2H8-A737-1-2
ΦV=30.0 ... 40.5 LM, 3000 K (якщо=65 Ma)
Опис
DURIS ® E 3 GW JCLPS2.EM (Gen 2)
Введення нового покоління - 2 DURIS® E 3, що поєднує більш високу ефективність та більш високий потік у компактній галузі - сумісній формі форм (3,0 мм х 1,4 мм). Ідеально підходить для різних однорідних застосувань для освітлення, таких як лінійне освітлення, а також стрункі програми.
Заявки
- Світло області
- Двигуни/прожектори
- Лампа модернізації
- освітлення настрою
- Таблична лампа
Особливості
- Пакет: Білий пакет SMT, кольорова розсіяна силіконова смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2700k - 6500 k
- Cri: 80 (хв.), 82 (тип.), R9: 0 (хв.)
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Світлий потік: тип . 33.7 lm @ 4000k
- Світла ефективність: тип . 182 lm/w @ 4000k
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Пакет / Корпус: | 3014 |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 3000 K |
| Світла інтенсивність: | 9.08 CD |
| Світлий потік/променистий потік: | 27,5 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 65 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.85 V |
| Рейтинг потужності: | 200 МВт |
| Довжина: | 3,03 мм |
| Ширина: | 1,35 мм |
| Висота: | 0,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 100 C |
| Серія: | Gw jclps2.em |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| 10000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Дюрис |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
| Частина № псевдонімів: | Q65112A8481 |
Популярні Мітки: GW JCLPS2.EM - H2H8 - A737-1-2, China GW JCLPS2.EM-H2H8-A737-1-2 Виробники, Постачальники, Фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







