
GW JCLPS2.CM - G9H1-A838-1-2
ΦV=24.0 ... 30.0 LM, 2700 K (якщо=65 Ma)
Опис
DURIS ® E 3 GW JCLPS2.CM (Gen 2)
Введення нового покоління - 2 DURIS® E 3, що поєднує більш високу ефективність та більш високий потік у компактній галузі - сумісній формі форм (3,0 мм х 1,4 мм). Ідеально підходить для різних однорідних застосувань для освітлення, таких як лінійне освітлення, а також стрункі програми.
Заявки
- Світло області
- Двигуни/прожектори
- Лампа модернізації
- освітлення настрою
- Таблична лампа
Особливості
- Пакет: Білий пакет SMT, кольорова розсіяна силіконова смола
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2700k - 6500 k
- Cri: 90 (хв.), 92 (тип.), R9: 50 (хв.)
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Світлий потік: тип . 28 lm @ 4000k
- Світла ефективність: тип . 152 lm/w @ 4000k
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Пакет / Корпус: | 3014 |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 2700 K |
| Світла інтенсивність: | 8.64 CD |
| Світлий потік/променистий потік: | 26,4 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 90 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 65 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.85 V |
| Рейтинг потужності: | 200 МВт |
| Довжина: | 3,03 мм |
| Ширина: | 1,35 мм |
| Висота: | 0,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 100 C |
| Серія: | Gw jclps2.cm |
| Упаковка: | Котушка |
| Упаковка: | Вирізати стрічку |
| Упаковка: | Мишник |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| 10000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Дюрис |
| Тип: | Світлодіоди з низькою потужністю |
| Частина № псевдонімів: | Q65112A8708 |
Популярні Мітки: GW JCLPS2.CM - G9H1 - A838-1-2, China GW JCLPS2.CM-G9H1-A838-1-2 Виробники, Постачальники, Фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







