
GW CSSRMU.CM - M7N1-XX36-1
ΦV=240 ... 290 LM, 3500 K (якщо=700 Ma)
Опис
OSLON® Square GW CSSRMU.CM
Ослон квадрат із вдосконаленим шаблоном випромінювання та чудовим кольором - над - кутова продуктивність. Більшість компактних високих - живлення світлодіод із відомою великою надійністю, високою надійністю, довгим життям - часу та низьким тепловим опором.
Заявки
- розваги
- Внутрішнє освітлення
- зовнішнє та промислове освітлення
Особливості
- Пакет: Керамічний пакет SMT з силіконовим об'єктивом
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2700k - 4000 k
- Cri: 90 (хв.), 92 (тип.), R9: 50 (хв.)
- ESD: 8 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Світлий потік: Тип . 238 LM @ 3000 K, 85 градусів
- Світла ефективність: тип . 121 lm/w @ 3000 k, 85 градусів
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 3 мм х 3 мм х 2,02 мм |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 3500 K |
| Світла інтенсивність: | 79 CD |
| Світлий потік/променистий потік: | 245 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 90 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 700 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.8 V |
| Рейтинг потужності: | 2 W |
| Довжина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 2,02 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 125 C |
| Розміри об'єктива: | 2,79 мм х 1,48 мм |
| Форма об'єктива: | Круглий, купол |
| Серія: | GW CSSRMU.CM |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| 3000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Олон |
| Тип: | Світлодіоди з низькою потужністю |
| Частина № псевдонімів: | GW CSSRMU.CM - M7N1-XX36-1-700-R33 Q65113A6808 |
Популярні Мітки: GW CSSRMU.CM - M7N1 - XX36-1, Китай GW CSSRMU.CM-M7N1-XX36-1 Виробники, Постачальники, Фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







