
GW CSSRM3.PM - N8P1-A232-1
ΦV=350 ... 380 LM, 5700 K (якщо=700 Ma)
Опис
OSLON ™ Square GW CSSRM3.PM П'яте покоління квадрата Олона з підвищеною продуктивністю. Більшість компактних високих - живлення світлодіод з добре відомою надзвичайною надійністю, високою надійністю, тривалим терміном життя та низьким тепловим опором.
Заявки
- Сільське господарство та садівництво
- розваги
- зовнішнє та промислове освітлення
Особливості
- Пакет: Керамічний пакет SMT з силіконовим об'єктивом
- Тип. Радіація: 120 градусів (Ламбертіанський випромінювач)
- кольорова температура: 2200k - 6500 k
- Cri: 70 (хв.), 72 (тип.), R9: -40 (хв.)
- ESD: 8 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Світлий потік: Тип . 357 LM @ 4000 K, 85 градусів
- Світла ефективність: тип . 182 lm/w @ 4000 k, 85 градусів
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | AMS OSRAM |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 1212 (3030 метрики) |
| Колір освітлення: | Крутий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 5700 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 350 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 70 |
| Кут огляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 700 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.8 V |
| Рейтинг потужності: | 2 W |
| Довжина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 2,09 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 125 C |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Розміри об'єктива: | 2,79 мм |
| Форма об'єктива: | Купол |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Серія: | GW CSSRM3.pm |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | AMS OSRAM |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| 3000 | |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Олон |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
| Частина № псевдонімів: | Q65113A3195 |
Популярні Мітки: GW CSSRM3.PM - N8P1 - A232-1, China GW CSSRM3.PM-N8P1-A232-1 Виробники, Постачальники, Фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







