
L2C4-4090-L04E1200
Білі світлодіоди білі 4000 K 90-Cri, Luxeon CX Plus Cob
Опис
Luxeon CX Plus Cob має шість продуктів, що охоплюють пакети просвіту від 500 до 7000 люмен у стандартному сліді. Завдяки своєму провідному тепловому стійкості та надійному матеріалу підкладки, Luxeon CX Plus COB дозволяє прохолодніші, більш ефективні світильники. Luxeon CX Plus COB виграє від існуючої екосистеми для швидкого та негайного дизайну - в утримуванні існуючої оптики, затискачів та документації.
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Розпусні |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Обмеження доставки: |
Наразі Mouser не продає цей товар у вашому регіоні. |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 7070 (1818 метрика) |
| Колір освітлення: | Нейтральний білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 4000 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 1845 р. ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 90 |
| Кут перегляду: | 115 град |
| Якщо - струм вперед: | 450 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 34.8 V |
| Довжина: | 17,85 мм |
| Ширина: | 17,85 мм |
| Висота: | 1,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Колір об'єктива: | Тонований |
| Прозорість об'єктива: | Розсіяний |
| Серія: | Luxeon CX Plus Cob |
| Упаковка: | Трубка |
| Бренд: | Розпусні |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| Кількість заводських упаковки: | 100 |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Розкіш |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
Популярні Мітки: L2C4-4090-L04E1200, Китай L2C4-4090-L04E1200 Виробники, Постачальники, Фабрика
Пара:L150-40705006000S0
Наступний:L130-5780002011001
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







