
L1CU-3080000000000
Білі світлодіоди Білий 3000 K 80-CRI, LUXEON CZ Колір
Опис
LUXEON CZ Color Line — це портфоліо оптично передових кольорових і білих світлодіодів. Колірна лінія LUXEON CZ, створена для максимального ефекту, є оптимальним світлодіодним рішенням для архітектури, розваг і освітлення транспортних засобів екстреної допомоги.
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Lumileds |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| RoHS: | Подробиці |
| продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль монтажу: | SMD/SMT |
| Пакет / футляр: | 0808 (метрика 2020) |
| Колір підсвічування: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/Колірна температура: | 3000 K |
| Світловий потік/променевий потік: | 95 лм |
| Індекс передачі кольору - CRI: | 80 |
| Кут огляду: | 120 град |
| Якщо - прямий поточний: | 350 мА |
| Vf - Пряма напруга: | 2.75 V |
| Номінальна потужність: | 1 W |
| Довжина: | 2 мм |
| Ширина: | 2 мм |
| Висота: | 0,8 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 135 C |
| Колір лінз: | Тонований |
| Форма лінзи: | Квадрат |
| Прозорість об'єктива: | ясно |
| Серія: | LUXEON CZ Колір |
| Упаковка: | котушка |
| Упаковка: | Відрізати стрічку |
| Упаковка: | MouseReel |
| Бренд: | Lumileds |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| Заводська упаковка Кількість: | 1000 |
| Підкатегорія: | світлодіоди |
| Торгова назва: | LUXEON |
| тип: | Світлодіоди малої потужності |
| Вага одиниці: | 0,005046 унцій |
Популярні Мітки: l1cu-3080000000000, Китай l1cu-3080000000000 виробники, постачальники, фабрика
Пара:L1CU-4080000000000
Наступний:L1CU-2780000000000
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







