
Xbdred -00-0000-000000702
Один кольоровий світлодіод Червоний світлодіод 620 - 625 nm, xlamp xb-d серія
Опис
Світлодіод XLAMP® XB-D приносить продуктивність, ціну та розмір наступного покоління, ціна та розмір для всіх додатків світлодіодного освітлення. Слід XB-D дозволяє менші конструкції з густо упакованими масивами для кращого змішування світла та концентрації.
XB-D ділиться загальним слідом та єдиним дизайном упаковки для всіх білих та кольорових конфігурацій, спрощенням дошки та оптичними конструкціями для багатьох світлодіодних систем. XB-D оптимізований, щоб різко знизити вартість системи в будь-якому додатку для освітлення, від внутрішнього та зовнішнього освітлення до архітектурного та транспортного освітлення.
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Крид Кри |
| Категорія продукту: | Одиничні світлодіоди |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Червоні світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD\/SMT |
| Пакет \/ Корпус: | Smd -2 |
| Довжина хвилі\/кольорова температура: | 625 нм |
| Колір освітлення: | Червоний |
| Світлий потік\/променистий потік: | 67.2 ЛМ |
| Якщо - струм вперед: | 350 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.25 V |
| Рейтинг потужності: | 3 W |
| Форма об'єктива: | Купол |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Серія: | Xb-d червоний |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | Крид Кри |
| Висота: | 1,84 мм |
| Розмір світлодіода: | 2,45 мм х 2,45 мм х 1,84 мм |
| Довжина: | 2,45 мм |
| Максимальна робоча температура: | + 150 C |
| Тип продукту: | Одиничні світлодіоди |
| Кількість заводських упаковки: | 1000 |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Торговельне ім'я: | Xlamp |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
| Кут перегляду: | 140 град |
| VR - Зворотна напруга: | 5 V |
| Ширина: | 2,45 мм |
| Одиниця вага: | 0. 082453 унції |
Популярні Мітки: xbdred -00-0000-000000702, Китай xbdred -00-0000-000000702 Виробники, Постачальники, Фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







