
JK3030AWT - P - H27EA0000-N00001
Білі світлодіоди білі 2700 K 80-Cri, 3030 розмір, P клас
Опис
J Series® LEDS розширює індустрію Cree LED - провідний портфоліо світлодіодів Lighting -Class до більш широкого набору додатків. Стандартні світлодіоди J Series 3030 поєднують високу ефективність та відмінну цінність у надійній упаковці. Стандартні світлодіоди J Series 3030 оптимізовані для додатків, де висока ефективність та плавний зовнішній вигляд є критичними, наприклад, троффери, панель та світильники на відкритому повітрі.
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Крид Кри |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | 3030 |
| Колір освітлення: | Теплий білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 2700 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 128 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 |
| Кут перегляду: | 120 град |
| Якщо - струм вперед: | 350 мА |
| VF - Напруга вперед: | 3.15 V |
| Рейтинг потужності: | 1.103 W |
| Довжина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висота: | 0,52 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 105 C |
| Колір об'єктива: | Тонований |
| Розміри об'єктива: | 2,6 мм |
| Форма об'єктива: | Круглий |
| Прозорість об'єктива: | Розсіяний |
| Серія: | JK3030A 3V P клас |
| Упаковка: | Котушка |
| Бренд: | Крид Кри |
| Волога чутлива: | Так |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| Кількість заводських упаковки: | 5000 |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
Популярні Мітки: JK3030AWT - P - H27EA0000 - N0000001, China JK3030AWT - P-H27EA0000-N0000001 Виробники, Постачальники, Фактор
Наступний:JE2835AWT - R - H35EA0000-N0000001
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







