
CXA1507-0000-000F0HG440G
Білі світлодіоди білі 4000 K 80-Cri, Xlamp CXA1507-18V
Опис
Світлодіодний масив XLAMP® CXA1507 розширює сім'ю Cree LED з високофлюкс -багатогранних масивів на меншій, легкій платформі. Завдяки надійності LAMP світлодіодного освітлення, невелика, рівномірна випромінювальна поверхня CXA1507 дозволяє як спрямовувати, так і не спрямовані освітлення, включаючи модернізацію лампи та конструкції світильників. Доступний у двостійній, 3 -кемової та 4 -ступінчастої кольорової консистенції, а також 9 -мм оптичне джерело, CXA1507 приносить нові рівні потоку та ефективності до цього форм -фактора. Посібник з дизайну сімейства CX надає основну інформацію про вимоги щодо використання світлодіодного світлодіода CXA1507 в дизайні світильників.
| Атрибут продукту | Значення атрибута |
|---|---|
| Виробник: | Крид Кри |
| Категорія продукту: | Білі світлодіоди |
| Rohs: | Деталі |
| Продукт: | Білі світлодіоди |
| Стиль кріплення: | SMD/SMT |
| Пакет / Корпус: | Cob - мікросхема - на - |
| Колір освітлення: | Нейтральний білий |
| Довжина хвилі/кольорова температура: | 4000 K |
| Світлий потік/променистий потік: | 840 ЛМ |
| Індекс кольорового візуалізації - cri: | 80 |
| Кут перегляду: | 115 град |
| Якщо - струм вперед: | 400 мА |
| Vf - Напруга вперед: | 18 V |
| Рейтинг потужності: | 14.8 W |
| Довжина: | 15,85 мм |
| Ширина: | 15,85 мм |
| Висота: | 1,7 мм |
| Мінімальна робоча температура: | - 40 C |
| Максимальна робоча температура: | + 85 C |
| Колір об'єктива: | Тонований |
| Розміри об'єктива: | 8,9 мм |
| Форма об'єктива: | Круглий |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Серія: | CXA1507 |
| Упаковка: | Лоток |
| Бренд: | Крид Кри |
| Розмір світлодіода: | 15,85 мм х 15,85 мм х 1,7 мм |
| Тип продукту: | Білі світлодіоди |
| Кількість заводських упаковки: | 100 |
| Підкатегорія: | Світлодіоди |
| Тип: | Світлодіоди з високою потужністю |
Популярні Мітки: CXA1507-0000-000F0HG440G, Китай CXA1507-0000-000F0HG440G Виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







