
CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBBB7935AA3
Cree RGB - білий SMD 5050 -розміром розміру
Опис
Cree Clq6b 4- в -1 rgbw SMD-світлодіодні світлодіоди-високопродуктивні 4- кольорові світлодіоди SMT, розроблені для роботи в широкому діапазоні додатків. CLQ6B забезпечує широкий кут перегляду та високу яскравість у стандартному пакеті PLCC8 PLCC8. Clq6b 4- в -1 rgbw SMD -світлодіодні світлодіоди ідеально підходять для додатків для вивісок.
Специфікація
| Атрибути продукту | Вартість власності |
|---|---|
| Виробник: | Крид Кри |
| Категорія продукту: | Багатобарвний світлодіод |
| Rohs: | Більше інформації |
| Продукт: | RGBW світлодіоди |
| Стиль установки: | SMD\/SMT |
| Пакет\/Корпус: | PLCC -8 |
| Колір освітлення: | Rgb, крутий білий |
| Довжина хвилі\/кольорова температура: | 622nm, 527nm, 467nm, 5700K |
| Світлий потік\/променистий потік: | 14 LM, 32 LM, 9,5 ЛМ, 43 ЛМ |
| Якщо - струм вперед: | 100 мА |
| VF - Напруга вперед: | 2.1 V, 3 V, 3.1 V, 2.9 V |
| Рейтинг потужності: | 2 W |
| Колір об'єктива: | Безбарвний |
| Розмір об'єктива: | 5 мм х 5 мм |
| Форма об'єктива: | Квадратний |
| Прозорість об'єктива: | Чіткий |
| Торгова марка: | Крид Кри |
| Індекс кольорового візуалізації - Cri: | 75 хв |
| високо: | 1,1 мм |
| Довжина: | 5 мм |
| Чутливість вологи: | Так |
| Пакет: | Котушка |
| Тип продукту: | Багатоколірні світлодіоди |
| Кількість фабричної упаковки: | 4000 |
| Підкатегорії: | Світлодіоди |
| Тип: | Світлодіоди середньої потужності |
| ширина: | 5 мм |
Популярні Мітки: CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBBB7935AA3, CHIRY CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBBB7935AA3 Виробники, Постачальники, Фабрика
Наступний:JE2835BWT-P-B40GA 0000- N0000001
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







